Dāvana Balvu pamatskolai un pilsētai!

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Ceturtdiena, 11 Jūlijs 2019

Balvu Mākslas skolas vasaras mācību prakses- plenēra laikā pie Balvu pamatskolas šķūnīša-noliktavas notika pamatīga rosība, jo 20 Balvu Mākslas skolas 5.-6. klases audzēkņi, skolotāju Skaidrītes Bankovas un Olgas Rečes vadībā guva jaunu pieredzi- apgleznot objekta sienas. Ideja par šādu skaistu, sakoptu objektu Balvos nāk no Balvu pamatskolas saimes, bet ideju realizēt apņēmās Balvu Mākslas skola. Kā atzina skolēni, tad ideju, kā izskatīsies šķūnītis, sākotnēji uzzīmēja uz papīra, un tikai tad viss tika zīmēts uz sienām, katram zīmējot un krāsojot savu objektu, pirmo reizi strādājot uz tik lielas virsmas. Visi kopā

 ar gleznojuma palīdzību aicinām arī Jūs doties ceļojumā iepazīt dažādu valstu kultūrvēsturiskas vērtības , piemēram, Eifeļa torni, Londonas Bigbenu, Pizas torni, izmantojot dažādus transportlīdzekļus, ar kuriem doties piedzīvojumos un jaunu iespaidu meklējumos. Viena siena veltīta mūzikai, mākslai, sportam, pārējās ceļošanas tēmai. Lietus darbu nenoskalos, jo tika izmantotas īstas fasādes krāsas, kuras darbam dāvāja Balvu pamatskola. Priecājamies, ka Balvu Mākslas skolas audzēkņi guva iespēju mācību stundās iegūtās zināšanas pielietot praktiskā darbā un gūt pieredzi strādāt kā vienota komanda kopīga mērķa sasniegšanai, būt atbildīgiem par katra individuālās darba daļas rūpīgu īstenošanu.

Balvu Mākslas skolas direktore Elita Teilāne

SRZV7588.JPG_DSC0001.JPG_DSC0005.JPG_DSC0007.JPG_DSC0008.JPG_DSC0012.JPG_DSC0016.JPG_DSC0017.JPG_DSC0019.JPG_DSC0022.JPG_DSC0024.JPG_DSC0025.JPG_DSC0029.JPG_DSC0032.JPG_DSC0036.JPG

Skatīts: 224