SKATĀMAS IZSTĀDES FEBRUĀRĪ

Kategorija: Izstādes Publicēts Sestdiena, 15 Februāris 2020

Balvu pilsētā:

• Balvu novada pašvaldībā skatāma Balvu Mākslas skolas skolotājas Olgas Rečes radošo darbu izstāde.

• Ā.Baranovskas doktorāta telpās skatāmi Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbi ,,Zivis”skolotāja Elita Teilāne.

• Balvu novada pašvaldības Sociālajā dienestā  skatāma Balvu Mākslas skolas audzēkņudarbu izstāde ,,Dažādais pastelis” skolotāja  Olga Reče.

Balvu Mākslas skolas izstāžu zālē un telpās:

• Balvu Mākslas skolas telpās skatāmi Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbi ,,Iesim medībās”skolotāja Elita Teilāne.

• Balvu Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras abonementā skatāma Balvu Mākslas skolas audzēkņudarbu izstāde ,, Astes gredzenā” skolotāja  Dace Logina.

• Balvu Centrālā bibliotēkā skatāma Balvu Mākslas skolas  audzēkņu darbu izstāde ,,  Vertikāles  ‘”skolotāja Olga Reče.