JoomlaTemplates.me by WebHostArt.com

Sveicam Balvu pilsētu 93 dzimšanas dienā!

Kategorija: Izstādes
Publicēts Trešdiena, 10 Februāris 2021

Skaista mūsu pilsētiņa Balvi!
Iedvesmas avots Balvu Mākslas skolas mazajiem māksliniekiem.


Sveicam Balvu pilsētu 93 dzimšanas dienā!

 
 

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Kategorija: Izstādes
Publicēts Otrdiena, 09 Februāris 2021

 

BALVU MĀKSLAS SKOLĀ MĀCĪBAS ATTĀLINĀTI

Kategorija: Izstādes
Publicēts Piektdiena, 22 Janvāris 2021

 
 

Pie Balvu Mākslas skolas uzstādīta jauna ceļa zīme

Kategorija: Izstādes
Publicēts Ceturtdiena, 21 Janvāris 2021

Lai uzlabotu satiksmes drošību pie Balvu Mākslas skolas, Teātra ielā 2, ir uzstādīta jauna ceļa zīme Nr. 327 “Stāvēt aizliegts” ar papildzīmi Nr. 807 “Darbības zona” un papildzīmi Nr. 828 “Darbības laiks”, kas nozīmē to, ka darba dienās no plkst.12:00-20:00 iepretim skolai nevarēs novietot automašīnas, bet drīkstēs apturēt transportlīdzekli uz laiku līdz 5 minūtēm, ja tas ir saistīts ar pasažieru iekāpšanu transportlīdzeklī vai izkāpšanu no tā.

Ceļa zīme uzstādīta saskaņā ar Balvu novada domes 2020.gada 22.oktobra lēmumu “Par satiksmes organizācijas maiņu Teātra ielā 2, Balvos” (sēdes protokols Nr.15, 26.§).

 

2021. gada kalendārs ar Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbiem

Kategorija: Izstādes
Publicēts Ceturtdiena, 21 Janvāris 2021

Priecājamies par Balvu novada pašvaldības piedāvāto iespēju veidot 2021. gada kalendāru izmantojot Balvu Mākslas skolas audzēkņu darbus. Notika sadarbība ar Amati print Radošo komandu, kura izveidoja kalendāra maketu un dizainu. Esam lepni, ka SIA „AMATI PRINT” dibinātāja un vadītāja ir bijusī Balvu Mākslas skolas audzēkne Elīna Kaļva. Viņas vadībā Balvos izveidota jaunu un radošu cilvēku komanda, kas specializējas reklāmas jomā. AMATI PRINT ir radies 2013. gadā no mākslas hobija un vēlmes izdrukāt. AMATI PRINT ir drukas centrs, kas nodrošina digitālo, lielformāta un tehnisko rasējumu druku, izšūšanu, dāvanu un suvenīru izgatavošanu, kā arī maketēšanu. Paldies Mārītei Elksnei-Circenei par izveidoto veiksmīgo sadarbību.

Lasīt tālāk ...