ZINĪBU DIENA

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Piektdiena, 30 Augusts 2019

Radošā darbnīca ar mākslinieci Sandru Krastiņu

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Ceturtdiena, 11 Jūlijs 2019

7.maijā Balvu novada muzejā Balvu Mākslas skolas audzēkņi kopā ar  Viļakas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem piedalījās radošajā darbnīcā, mākslinieces Sandras Krastiņas vadībā. Izmēģināja ar tāfeles krītu veidot zīmējumus uz melna papīra. Radīto darbu izstāde bija skatāma Muzeju naktī Balvu Bērnu un jauniešu centrā.

8.maijā piedalījāmies Balvu Novada muzejā Sandras Krastiņas personālizstādes “Es nezinu, ko nezinu. Abrene” izstādes atklāšanā.

Uzzinājām, ka ideja izstādei radusies iedvesmojoties no muzejos un arhīvos veiktajiem pētījumiem, tiekoties

Lasīt tālāk ...

Dāvana Balvu pamatskolai un pilsētai!

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Ceturtdiena, 11 Jūlijs 2019

Balvu Mākslas skolas vasaras mācību prakses- plenēra laikā pie Balvu pamatskolas šķūnīša-noliktavas notika pamatīga rosība, jo 20 Balvu Mākslas skolas 5.-6. klases audzēkņi, skolotāju Skaidrītes Bankovas un Olgas Rečes vadībā guva jaunu pieredzi- apgleznot objekta sienas. Ideja par šādu skaistu, sakoptu objektu Balvos nāk no Balvu pamatskolas saimes, bet ideju realizēt apņēmās Balvu Mākslas skola. Kā atzina skolēni, tad ideju, kā izskatīsies šķūnītis, sākotnēji uzzīmēja uz papīra, un tikai tad viss tika zīmēts uz sienām, katram zīmējot un krāsojot savu objektu, pirmo reizi strādājot uz tik lielas virsmas. Visi kopā

Lasīt tālāk ...

Mācību ekskursijas uzcītīgākajiem audzēkņiem

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Ceturtdiena, 11 Jūlijs 2019
Lai veicinātu izcilību, motivāciju turpināt individuālo attīstību un sniegtu novērtējumu visa mācību gada laikā ieguldītajam darbam audzēkņiem ar izcilām, teicamām un ļoti labām sekmēm Balvu Mākslas skola arī šogad rīkoja mācību ekskursijas 24 audzēkņiem no 1.-3. klasei un 14 audzēkņiem no 4.-6.klasei. Brauciena laikā uzsvars tiek likts uz redzesloka paplašināšanu, dabas, daudzveidīgu mākslas izpausmju vērošanu, iepazīšanos ar aizrautīgiem radošu profesiju pārstāvjiem. Svarīga ir arī personīga pieredze darbojoties praktiski radošajās darbnīcās, iespēja izprast Balvu Mākslas skolā apgūto radošo prasmju pielietošanas iespējas. Paldies pedagogiem : Diānai Poševai, Lanai Ceplītei, Anitai Kairišai, Elitai Teilānei par ieguldīto darbu mācību braucienu organizēšanā un vadīšanā.  Balvu Mākslas skolas audzēkņiem šie braucieni ir īpaši gaidīti un arī nākošajā mācību gadā kārots mērķis. Braucienos saņemam daudz pozitīvu  emociju un uzlādējamies ar radošuma enerģiju.
2019. gada 13.jūnijā 14 audzēkņi no 4.-6.klasei apmeklēja 

Lasīt tālāk ...

Lustīgu līgošanu!

Kategorija: Aktualitātes
Publicēts Piektdiena, 21 Jūnijs 2019