1.Starptautiskais skolēnu un jauniešu šķiedrmākslas darbu konkurss ”Skaņu palete” Konkursa tēma: “Pumpuri plaukts”

Kategorija: 2018./2019.m.g. Publicēts Piektdiena, 21 Jūnijs 2019

25. aprīlī Mārupes Mūzikas un mākslas skola organizēja 1. starptautisku bērnu un jauniešu šķiedrmākslas darbu konkursu “Skaņu palete”. Šī gada konkursa tēmas nosaukums “Pumpuri plaukst”.

Konkursa dalībnieki, veidojot darbus, tika aicināti pētīt savas dzimtās vietas ainavu, tuvāko sētu, mīļāko ziedu, izzināt dabas atšķirības ziemā un vasarā, attēlojot un risinot tēmu kādā no šķiedrmākslas tehnikām.

Konkursantu veidotos darbus vērtēja žūrijas komisija, kuras sastāvā darbojās Ilze Žunde Mārupes - Mārupes sabiedrisko attiecību speciāliste; Elīna Lūsis Grīnberga - tekstilmāksliniece; Lolota Šīmane – biedrības “Latvijas tekstilmozaīka” līdzpriekšsēdētāja; Ilze Kupča – vizuālās mākslas izglītības eksperte; Lilita Grabovska – “MEZ CRAFT” valdes priekšsēdētāja; Jānis Trops – "Radošo darbu galerijas" priekšsēdētājs; Dace Deksne - žurnāla “Praktiskie rokdarbi” galvenā redaktore; Lauma Kokreviča – tekstilmāksliniece.

Veiksmīga dalība konkursā „Pumpuri plaukst”

Atzinība  Veicināšanas balva Evitai Prolei  skolotāja Anita Kairiša,

Apliecinājums par piedalīšanos

 audzēkņiem – Jūlijai Antonovai un Evelīnai Kaļvai

Pateicības par audzēkņu sagatavošanu skolotājaiAnitai Kairišai.

Paldies skolotājai Anitai Kairišai par veiksmīgu audzēkņu sagatavošanu konkursam!

Skatīts: 2461