Mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltīts skolēnu karikatūru zīmējumu konkurss „Pa - smejies!”

Kategorija: 2020./2021.m.g. Publicēts Trešdiena, 24 Marts 2021

Mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltītā skolēnu karikatūru zīmējumu

konkursa „Pa - smejies!”

Šī konkursa mērķis ir rosināt skolēnu tēlaino domāšanu un tās izteiksmi karikatūru un komiksu veidā, popularizēt karikatūru kā mākslas žanru un iepazīstināt ar novadnieka E.Ozoliņa un citu Latvijas karikatūristu personībām un viņu darbiem. Konkursa rīkotāji un atbalstītāji - Ķekavas novadpētniecības muzejs, Studija Karikatūristi.lv un Sia “Pellia a Gusto”.

Konkursa uzdevums - uzzīmēt karikatūru, šaržu vai komiksu par tēmu: “Dižķibele- mājsēde!” A4 formātā.

Pateicoties Balvu Mākslas skolas animācijas skolotājas Santas Kašas iniciatīvai šim konkursam tika iesūtīti divi 3.A klases audzēkņu darbi -  Viktorias Petrovas komikss ar nosaukumu "Ballīte" un Viktorijas Stablenieces komikss ar nosaukumu"Sajucis".

Konkursa dalībnieku un uzvarētāju apbalvošana notiks Ķekavas novadpētniecības muzejā 2021. gada 1. aprīlī ievērojot tajā brīdī valstī noteiktos ierobežojumus un drošības pasākumus.

Konkursa dalībnieku iesūtīto darbu izstāde Ķekavas novadpētniecības muzejā būs skatāma no 2021. gada 1. aprīļa līdz 29. maijam.

Viktoria Petrova 3a.jpgViktorija Stableniece 3a.jpg