Dalība Iecavas Mūzikas un mākslas skolas konkursā „Radošais atlikums 2023”

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Piektdiena, 12 Maijs 2023

Balvu Mākslas skolas skolotājas Elitas Eglītes mudinātas 4 audzēknes: Patrīcija Klauča, Madara Peļņa, Ketrina Rezgale un Sanija Pobeda piekrita dalībai Iecavas Mūzikas un mākslas skolas rīkotajā konkursā „Radošais atlikums 2023”, kas notika 2023.gada 21.aprīlī, Iecavas Mūzikas un mākslas skolā. Konkursa dalībnieki ir profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņi. Konkursa mērķis: sekmēt bērnu un jauniešu izpratni par resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizēju izmantošanu. Rosināt skolēnos radošo domāšanu un potenciālu, meklēt jaunus lietotu materiālu izmantošanas veidus.

 

Konkursa uzdevumi: Veicināt bērnu un jauniešu radošo spēju attīstību, padziļināt izpratni par ekoloģiju, apkārtējo vidi un industrijām. Attīstīt dalībnieku saskarsmes prasmes un spēju darboties komandā. Pilnveidot telpisko domāšanu. Kamēr audzēknes sadalījušās divās komandās veidoja darbus, skolotāja Elita Eglīte apmeklēja un darbojās radošajā centrā ,,Virpulis”.

Balvu Mākslas skolas audzēkņi izmēģināja savus spēkus konkursā un atgriezās Balvu Mākslas skolā ieguvušas pieredzi dalībai konkursos klātienē un jaunus iespaidus. 

 

 
 
 
Skatīts: 400