Gada skolotāja 2023 Balvu Mākslas skolā!

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Pirmdiena, 02 Oktobris 2023

Lepojamies un priecājamies par Balvu Mākslas skolas 2023. gada skolotāju Lieni Šaicāni!

Balvu Mākslas skola balvai izglītībā “Gada skolotājs 2023” izvirzīja skolotāju Lieni Šaicāni. Liene Šaicāne mākslas skolā strādā kopš 2014. gada, māca datorgrafiku, dizaina pamatus, kompozīciju, papīra plastiku, darbojas  interešu izglītībā, vadot filcēšanas un digitālās zīmēšanas pulciņus. Ar filcēšanu un datoriem skolotāja asociējas arī kolēģiem un audzēkņiem. Viņai vienmēr somā ir kāds zvēriņš, kurš jāpabeidz filcēt. Un somā vienmēr ir arī dators. Skolotāja Liene ļoti daudz darba iegulda veidojot skolas vizuālo identitāti, izstrādājot dizainus informatīvajiem materiāliem.

2022./2023. mācību gadā, skolotāja Liene atbildīgi sagatavoja audzēkņus Latvijas profesionālās ievirzes izglītības programmas

 „Vizuāli plastiskā māksla” VALSTS KONKURSAM  „Apģērbs ir vēstījums”, kur viens projekts tika izvirzīts izstādē Valsts konkursa kārtas noslēgumā Liepājā.

Vēlam skolotājai Lienei daudz spēka un spara, vedot bērnus pa brīnišķīgo mākslas pasauli! Sasniegt jaunas virsotnes, izvirzīt jaunus mērķus!

 

 

 
Skatīts: 349