Radošo darbu konkurss – „Laiks.. Mans laiks..”, kas veltīts Ontonam Slišānam.

Publicēts Pirmdiena, 27 Janvāris 2020

Radošo darbu konkurss – „Laiks.. Mans laiks..”, kas veltīts Ontonam Slišānam.

Nemateriālā kultūras mantojuma centrs „Upīte” rīkotajam radošo darbu konkursam no Balvu Mākslas skolas tikai iesniegti vairāku autoru darbi. Skolēni mācību stundā iedvesmojās no Ontona Slišāna dzejoļa un radīja savas kompozīcijas glezniecības tehnikās. Šogad no mākslas skolām iesniegtie darbi tika vērtēti atsevišķi no vispārizglītojošām skolām.

Uz konkursa noslēguma pasākumu Upītes tautas namā, devās skolotāja Līga Bule un apbalvojumus ieguvušie bērni.

KONKURSS – IZSTĀDE „DZĪVE KĀ KOŠUMS”

Publicēts Pirmdiena, 27 Janvāris 2020

KONKURSS – IZSTĀDE  „DZĪVE KĀ KOŠUMS”

6.republikas mākslas skolu glezniecības konkurss – izstāde „Dzīve kā košums” sadarbībā ar Aizputes Mākslas skola un Mārtiņa Freimaņa fondu. Balvu mākslas skolas skolēni kopīgi klausījās Mārtiņa Freimaņa dziesmu „Dzīve kā košums” un iedvesmojās radīt savas košās, dzīvespriecīgās kompozīcijas glezniecībā.

No Balvu Mākslas skolas tika iesniegti vairāku autoru darbi.

VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSS “KĀRĻA SKALBES PASAKAS”

Publicēts Pirmdiena, 27 Janvāris 2020

VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSS “KĀRĻA SKALBES PASAKAS”

Kārļa Skalbes muzejs „Saulrieti” sadarbībā ar Vecpiebalgas vidusskolu rīkotajā konkursā tikai iesniegti Balvu Mākslas skolas bērnu radošās Kārļa Skalbes pasaku ilustrācijas. Kopīgi 2. Klases skolēni noklausījās Pasaku par vērdiņu un radīja savas kompozīcijas A3 formātā.

101 DĀVANA LATVIJAI

Publicēts Svētdiena, 17 Novembris 2019

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss – „101 DĀVANA LATVIJAI"

Balvu Bērnu un jauniešu centra rīkotajā konkursā „101 dāvana Latvijai” no Balvu Mākslas skolas kopumā tika iesniegti 14 dažādi bērnu radītie mākslas darbi – izmantojot dažādas tehnikas . Darbi bija apskatāmi BBJC veidotā izstādē plašam apmeklētāju lokam. Priecājamies par rezultātiem!

1. vietas Diploms tika pasniegts Evelīnai Štekelei par darbu „Ezermala”, skolotāja Lība Ločmele.

Diploms