Apgleznojam garāžas sienu un dāvinām pilsētai

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Trešdiena, 11 Septembris 2013

Katru gadu cenšamies uzlabot Balvu Mākslas skolas telpu un apkārtnes vizuālo izskatu. Šogad pavērās iespēja realizēt vienu no iecerēm- apgleznot skolas teritorijā esošās garāžas sienu. Izmantojām iespēju piedalīties projektu konkursā „Sabiedrība ar dvēseli 2013.” Konkursu organizēja „Balvu rajona partnerība” un finansējumu piešķīra Nīderlandes Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij fonds. Projekts „Dāvana pilsētai!” tika atbalstīts un saņēmām 90 procentu atbalstu materiālu izdevumiem. Projektā netiek apmaksāta darba alga. Jūnija sākumā ķērāmies pie darba. Pateicoties iniciatīvas grupas aktīvai darbībai tika sagatavota sienas virsma, izstrādātas un analizētas darba skices. Darbā iesaistījās arī Balvu Mākslas skolas 6.a klases audzēkņi. Rezultātā esam īstenojuši vienu no savām iecerēm, pārliecinājušies, ka esam laba komanda. Ar projektu vēlējāmies parādīt, ka arī personīga iniciatīva var tikt atbalstīta un dot ieguldījumu Balvu pilsētvides uzlabošanā . Paldies visiem projekta realizācijā iesaistītajiem- Valērijam Laicānam, Olgai Rečei, Līgai Podkovirinai un 6.a klases audzēkņiem! Ļoti ceram, ka pilsētas iedzīvotājiem patiks mūsu darba rezultāts.

Balvu Mākslas skolas direktore un projekta „Dāvana pilsētai!” koordinatore Elita Teilāne.

Gleznojumam tika izstrādāta zīmējuma skiceSiena sagatavota gleznošanai, veicam sienas mērīšanuSiena sagatavota gleznošanai, veicam sienas mērīšanuDarbos iesaistās pirmie palīgiDarbos iesaistās pirmie palīgiTiek uzsākta gleznošana izmantojot sajauktos toņusTiek uzsākta gleznošana izmantojot sajauktos toņusDSCF2834.JPGVēl tikai jāpievieno uzrakstiDSCF3186.JPGVēl tikai jāpievieno uzraksti

Skatīts: 19995