Aicinām Tevi mācīties Balvu Mākslas skolā ja Tev ir 8 gadi vai 10 gadi

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Piektdiena, 04 Aprīlis 2014

21.maijā plkst.14.00 mēs Tevi gaidīsim uz iestājeksāmeniem.
Balvu Mākslas skolā apgūst licencētu profesionālās ievirzes izglītības programmu „Vizuāli plastiskā māksla” 5 apmācības gadi no 10 gadu vecuma un 7 apmācības gadi no 8 gadu vecuma.
Audzēkņi mācību procesā apgūst:
gleznošanu, zīmēšanu, kompozīciju, grafiku, datorgrafiku, animācijas veidošanu, mākslas valodas pamatus, filcēšanu, auduma apgleznošanu, papīra plastiku, stikla un porcelāna trauku apgleznošanu, keramiku, tēlniecības pamatus.
Nodarbības notiek 2 vai 3 reizes nedēļā saskaņā ar mācību plānu un stundu sarakstu.
Divas reizes gadā notiek mācību ekskursijas un radošo darbnīcu nedēļas, kurās mācību procesā apgūtās prasmes un zināšanas tiek pielietotas dažādu radošo darbu veikšanā.
Skolā ar Tevi radoši strādās: Elita Teilāne, Olga Reče, Elita Eglīte, Rudīte Liepiņa, Lana Ceplīte, Līga Podkovirina, Eva Vinogradova.

Mācību maksa 5,69 EURO mēnesī
Iestājeksāmeni notiek zīmēšanā un kompozīcijā.
Materiālus iestājeksāmeniem nodrošina skola.
Iesniedzamie dokumenti:
Vecāku aizpildīta Balvu Mākslas skolas iesnieguma veidlapa, dzimšanas apliecības kopija, divas audzēkņa fotogrāfijas 3X4 cm.