Starpnovadu vizuālās mākslas konkurss ”Mana Ģimene” noslēdzies

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Pirmdiena, 07 Aprīlis 2014

Starpnovadu vizuālās mākslas konkurss „Mana Ģimene” ir noslēdzies. Pateicamies visiem konkursa dalībniekiem par 159 iesniegtajiem darbiem. Konkursā darbos varēja attēlot ģimenes portretu, ģimeni atpūtā vai darbā, ģimenes vaļaspriekus, tradīcijas un ģimenes mīluļus- dzīvniekus. Konkursa mērķi: Veicināt bērnos radošo pašizteikšanos, apliecināt savu individualitāti un vienreizīgumu. Veicināt bērnu izpratni par savas ģimenes nozīmīgumu. Sekmēt izglītības iestāžu pedagogu sadarbību un pieredzes apmaiņu. Organizatori: Balvu Mākslas skola, NVO „Savi”, biedrība „Radošās idejas”.

Darbiņi tika iesniegti gan personīgi gan no Tilžas vidusskolas, Balvu pamatskolas, Stacijas pamatskolas, Baltinavas vidusskolas, Baltinavas Mūzikas un Mākslas skolas, Bērzpils vidusskolas, Baltinavas pirmsskolas izglītības iestādes, Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis”, Tilžas internātpamatskolas pirmsskolas grupiņas „Bitītes”, Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis”, Baltinavas Kristīgās internātpamatskolas pirmsskolas izglītības grupas, Vīksnas pirmsskolas izglītības grupas, Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa”, Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes, Rugāju novada Eglaines pamatskolas, Briežuciema pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādes, Briežuciema pamatskolas, Balvu Mākslas skolas.
Ikviens darbs apliecināja bērnu radošo individualitāti, fantāziju un praktiskā darba iemaņas. Darbi mīļi iepazīstina ar bērnu ģimenēm, kopīgajām tradīcijām un ģimenes mīluļiem. Darbiņi tiks izvērtēti 2014. gada 8. aprīlī un dalībnieki un laureāti tiks uzaicināti uz izstādes „Mana Ģimene” atklāšanas un apbalvošanas pasākumu Balvu pamatskolas zālē 2014. gada 24. aprīlī plkst. 10.00.
Aicinām Jūs iegriezties Balvu pamatskolā un apskatīt bērnu veikumu. Izstāde atvērta darbadienās no 2014. gada 25. aprīļa līdz 25. maijam no plkst.14.00 līdz plkst 16.00. Visā Latvijā jau no 1959. gada pastāv „Mākslas dienu” tradīcija. Vizuālās mākslas konkursa „Mana Ģimene” darbu izstāde ir mūsu kopīgi sarūpētā dāvana Balvu pilsētai „Mākslas dienās 2014.” Pateicamies Balvu pamatskolai par iespēju izvietot izstādi skolas telpās.

Vizuālās mākslas konkursa „Mana ģimene” rezultāti pēc izvērtēšanas tiks pievienoti.
Balvu Mākslas skolas direktore Elita Teilāne