Balvu Mākslas skolas skolotāja saņem LNKC Atzinības rakstu

Kategorija: Aktualitātes Publicēts Pirmdiena, 13 Oktobris 2014

Šī gada 10.oktobrī ikgadējā Skolotāju dienas pasākumā Balvu Mākslas skolas skolotājai Olgai Rečei tika pasniegts Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinības raksts.

Olga Reče Mākslas skolā radoši darbojas kopā ar audzēkņiem kopš skolas dibināšanas - 20 gadus. Skolotāja sniegusi nozīmīgu ieguldījumu Balvu Mākslas skolas attīstībā ar ilgstošu, kvalitatīvu un augsti profesionālu darbu. Ar savu darbu sniegusi ieguldījumu arī skolas popularizēšanā un audzēkņu radošuma attīstībā, iesaistīšanā kultūras norisēs, sekmējot viņu kļūšanu par kultūras patērētājiem un dalībniekiem. Ārpus pamatdarba Olga vada gleznošanas studiju "Olīves", kurā ir iespēja gleznojot izpausties jebkuram dalībniekam bez vecuma ierobežojuma. Aktīvi organizē studijas dalībnieku izstādes Balvu novadā un ārpus tā.

olgas_raksts.jpgskolotaji.JPG